НОВИНИ

До списку санкцій ЄС потрапили вже більше 30 осіб

Європейський Союз розширив список осіб, щодо яких застосовані санкції, серед яких заморожування активів і заборона на в'їзд до ЄС. Про це повідомив президент Ради ЄС Херман Ван Ромпей на прес-конференції, яка відбулася після закінчення першої сесії роботи саміту ЄС у четвер, в Брюсселі.

"З причини відсутності деескалації кризи, ми ухвалили рішення розширити список на 12 осіб на додаток до тих 21, який був узгоджений раніше. Ми також скасовуємо майбутній саміт, а країни-члени ЄС скасують двосторонні саміти", - повідомив Ромпей.

Як відомо, Рада з питань закордонних справ Європейського союзу затвердила санкції у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів 21 чиновника Росії та України. Канада, Японія та Австралія також ввели санкції проти Росії.

Крім того, США домовились з європейськими партнерами про введення широких економічних санкційпроти банківського і енергетичного секторів Росії.

Раніше США офіційно ввели санкції проти російських чиновників, причетних до загострення політичної ситуації в Україні, сепаратистів Криму та Віктора Януковича та кума Владі міра Путіна Віктора Медведчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.