НОВИНИ

ЗМІ: Син Януковича продовжує заробляти мільйони в Україні

Син екс-президента Олександр Янукович внесений до списків на економічні санкції у багатьох країнах світу, проте далі продовжує заробляти в Україні. Про це заявив депутат Сергій Міщенко.

Так, днями головний аеропорт країни "Бориспіль" узяв кредит у "Всеукраїнському банку розвитку", що належить старшому сину Віктора Януковича. У банку позичили $ 20 млн під 11% річних. Таким чином, за обслуговування кредиту банк заробить $ 6,5 млн. Інформація про оборудку з'явилася у Державному віснику закупівель.

"Численні фірми, що обслуговують аеропорт, залишаються ті самі - підконтрольні сім'ї Януковичів", - стверджує Міщенко.

Він написав запит до генпрокурора із проханням втрутитися у ситуацію і пропонуватиме Верховній Раді розглянути відповідальність за такі оборудки новопризначеного міністра інфраструктури.

"Нічого не змінилося. Тобто поки зараз бабці збирають по 5 грн на армію, то син Януковича і його менеджери-бізнесмени, які володіли аеропортом "Бориспіль" - це Каухман, Грановський і інші - вони залишаються в аеропорті, вони працюють всі. В їх банках рахунки, вони від Саші Януковича отримують мільйонні кредити, для того щоб заробляти на цьому, вони обігові кошти переводять на свої компанії. Це стосується всіх підприємств, які біля аеропорту "Бориспіль" - вони загнали на дві компанії. Тому зараз питання - чому Мінінфраструктури і міністр дозволяє цим людям, які працювали в команді Януковича, досі залишатися там і розкрадати аеропорт "Бориспіль", - зазначив Міщенко.

"Ми місяць намагалися звільнити гендиректора аеропорту "Бориспіль", але менеджмент весь залишився той самий", - підсумував депутат.

Як повідомлялося, 12 березня міністр інфраструктури Максим Бурбак підписав наказ про звільнення Олексія Кочанова з посади генерального директора міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.