НОВИНИ

Ющенко розповів, що заважає Путіну спати

Третій президент України Віктор Ющенко вважає, що президент Росії Владімір Путін боїться трьох речей. Про це колишній глава держави заявив в ефірі "Громадському телебаченню".

"Путін боїться трьох речей. Перше і найбільше, чого він боїться – реакції свого народу, росіян. Друге – реакції світової спільноти", - зазначив Ющенко.

На зауваження про те, що президент Росії робить такі заяви, з яких не видно, що він боїться реакції світової спільноти, Ющенко зазначив: "Ще не вечір".

"Це бравада. Я переконаний, що він (Путін – ред.) вже декілька ночей не спить через те, що він відкрив такий ящик, який дуже важко закривається. Проти нього виступив весь світ", - сказав президент.

"Третє питання (якого боїться Путін – ред.) – найбільш ключове – це щоб українці вирішили свою найбільшу політичну проблему, яка у нас є: наша слабка національна єдність, наша слабка внутрішня інтеграція. Нас дуже часто ділили, і Путін використовує кожну щілину цього ділення і сьогодні б’є по тих щілинах", - вважає Ющенко.

Нагадаємо, що 20 березня Білий дім розширив санкційний список щодо російських чиновників. До нього потрипили люди із найближчого оточення Путіна.

Читайте також: «Мама, мы все тяжело больны!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.