НОВИНИ

У Криму досі шукають зниклих операторів об’єднання "Babylon’13"

Оператори об'єднання кінематографістів "Babylon’13" Ярослав Пілунський та Юрій Грузінов, які знімали події, що розгортаються в Криму, вже п'ятий день не виходять на зв'язок, про їх стан здоров'я та місце перебування наразі нічого невідомо. Про це розповів координатор пошуків зниклих операторів Сергій Саломатін.

20 березня на сторінці проекту "Babylon`13" у Facebook  Наталія Горбонос написала, що знає, що оператори живі, але сильно побиті і знаходяться у Сімферополі. Соломатін зауважив, що ця інформація не відповідає дійсності, а сторінка цієї користувачки заблокована і з нею неможливо зв'язатись.

Також Саломатін надіслав відкритий лист дружини Ярослава Пілунського, у якому вона наголошує, що пошуки її чоловіка продовжуються.

"Сьогодні у ЗМІ з'явилась інформація про звільнення всіх зниклих у Криму, але насправді мова йде лише про сімох. Ні Ярослава Пілунського, ні Юрія Грузінова, на жаль, серед них немає. Звільнень кількох зниклих дає надію, на те, що і наші хлопці скоро будуть вдома, але на даний момент нічого про них і досі не відомо. Статті і заяви у пресі про всіх звільнених не відповідають дійсності. Як мінімум про двох із них вже п'ятий день нічого невідомо і з ними немає жодного зв'язку", - написала Юлія Верткова-Пілунська.

Як повідомлялося, 16 березня у Сімферополі зникли два оператори творчого об'єднання "Babylon’13" Ярослав Пілунський та Юрій Грузінов. Оператори мали зустріти посилку з речами для українських військових, але зникли за невідомих обставин.

Нагадаємо, що ввечері 19 березня виконувач обов'язки президента України Олександр Турчинов дав "владі" Криму три години на звільнення усіх заручників. Уранці 20 березня стало відомо про звільнення сімох заручників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.