НОВИНИ

В Одесі прокуратура обіцяє розібратись із наметовим містечком з російськими прапорами

Прокурор Одеської області Ігор Боршуляк пообіцяв вжити заходи у зв'язку зі встановленням прапорів Росії в проросійському наметовому містечку на Куликовому полі в Одесі. Про це він заявив на прес-конференції.

Зокрема, сьогодні під час прес-конференції активісти місцевого Майдану вимагали у прокурора області вжити заходів із усуненню прапорів РФ у наметовому містечку на Куликовому полі, а також зажадали, щоб з поля прибрали плазмовий екран, встановлений проросійськи налаштованими громадянами.

Вони мотивували вимогу тим, що на встановленому екрані постійно транслюють телеканалу «Росія-24», спрямований «на руйнування нашої держави».

Боршуляк пообіцяв, що сьогодні буде дане доручення працівникам міліції розібратися з цією ситуацією.

Як повідомлялось, в Одесі на Куликовому полі встановлено наметове містечко проросійських активістів, регулярно проводять проросійські мітинги, роздають агітаційну літературу.

Як повідомлялось, 17 березня силовики затримали лідера одеських сепаратистів після того, як 16 березня під час мітингу в Одесі він заявив, що має намір відстоювати інтереси міста і вимагати створення території "Новоросія" (об'єднання Одеської, Миколаївської та Херсонської областей). Давидченко сказав, що "поки ми проводимо мирні акції, але якщо до наших вимог не прислухаються, будемо застосовувати інші методи".

19 березня його арештували.

Читайте також: Як це робиться в Одесі. Сепаратисти-«новороси» проти веселих державників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.