НОВИНИ

Російські військові захопили "Тернопіль"

15-20 озброєних людей почали штурм корабля "Тернопіль" у Севастопольській бухті на 15 причалі. Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов.

"15-20 озброєних людей висадились. Почався штурм "Тернополя", - повідомив Селезньов.

Станом на 18:49 мічман корабля Тернополь Олексій Кирилов сказав: "Мій корабель захоплений. На жаль, більше я нічого вам сказати не можу".

Як відомо, напередодні у середу російські війська виставили українським військовим ультиматум, в якому вимагали здатися, або погрожували провести штурм.

Навколо корабля російські військові кидали гранати.

Також голова комітету Держдуми Росії з питань оборони, колишній командувач Чорноморським флотом адмірал Владімір Комоєдов заявив, що після так званого "референдуму" російські військові автоматично стають власниками українських кораблів, що знаходяться у Криму.

"Після підбиття підсумків референдуму можна говорити про те, що ті кораблі і судна, які зараз знаходяться в Криму, а це приблизно половина корабельного складу ВМСУ, формально увійдуть спочатку до морських сил самооборони Криму, а потім до бойового складу Чорноморського флоту Росії", - заявив Комоєдов, маючи на увазі корвети "Луцьк" та "Тернопіль", корабель управління "Славутич", малі протичовнові кораблі та ракетні катери, морські тральщики, а також єдиний в українському флоті підводний човен "Запоріжжя", які не залишили Севастополь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.