НОВИНИ

Суд реабілітував Луценка, скасувавши всі вироки, що були винесені проти нього

Печерський районний суд Києва скасував усі судові вироки, винесені проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомив адвокат Луценка Ігор Фомін.

"Сьогодні суд скасував всі вироки проти Луценка... суд не просто зняв судимості, а взагалі визнав його несудимим і повністю відновив у правах", - повідомив захисник політика.

Своє рішення суд ухвалив на виконання прийнятого Верховною Радою 28 лютого закону України "Про реабілітацію осіб на виконання рішень Європейського суду з прав людини". У списку, який згодом переглядався і доповнювався, окрім Луценка, згадувалася також екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Як відомо, Юрій Луценко був засуджений у першій справі до чотирьох років ув'язнення за ч.5 ст.191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб), та ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). У другій справі - до трьох років за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу (службова недбалість).

7 квітня минулого року Луценка помилував екс-президент Віктор Янукович.

Інтерв’ю з Юрієм Луценком читайте у № 12 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.