НОВИНИ

ЗМІ: Заставу за Фірташа у €125 млн внесли з Росії

Сума в розмірі в €125 млн як застава за Дмитра Фірташа надійшла на рахунок Вищого земельного суду Відня у середу. Про це пише в своєму Twitter австрійський журналіст видання "Профіль" Мартін Штаудінгер.

"Як повідомляється у прес-релізі віденського земельного суду у кримінальних справах, сума у 125 мільйонів євро як застава за Дмитра Ф. надійшла на рахунок Вищого земельного суду Відня у середу", - ідеться у наведеному журналістом повідомленні.

"Зважаючи на положення законодавства Австрії про банки, про надходження коштів повідомлено управління по боротьбі з відмиванням коштів Федеральної кримінальної служби, яке зобов'язане перевірити джерела надходження коштів", - йдеться у повідомленні.

"Тож поки йде перевірка, сума у 125 мільйонів не зарахована на рахунок суду. До закінчення перевірки Дмитра Ф. не може бути звільнено з-під варти", - також зазначається в прес-релізі.

За даними видання Der Standard, гроші для звільнення Фірташа надійшли з Росії.

Нагадаємо, що правоохоронні органи Австрії за запитом ФБР США затримали Фірташа у Відні за висунутою підозрою в "хабарництві і злочинних намірах".

14 березня суд постановив залишити Фірташа в Австрії для екстрадиції в США. На час підготовки екстрадиції його погодилися відпустити під заставу в €125 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.