НОВИНИ

Юрій Луценко: Наш спільний ворог – це гопники й рагулі, яких культивує Росія

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що для заспокоєння ситуації на Сході необхідно припинити в Україні внутрішні чвари. Про це він сказав в інтерв’ю «Українському тижню».

«По-перше, необхідно терміново припинити українсько-українську війну, бо це саме той механізм, до якого вдаються усі загарбники, що приходять на нашу землю, зокрема й Москва», - вважає Луценко.

Крім того, додає він, саме згаданий фактор використовують кримінально-радянські еліти Сходу, що дає їм можливість утримуватися при владі.

«Ця технологія діє дуже чітко: я за українську мову, УПА та ЄС – вперед у владу, а я за захист російськомовного населення, подвиг батьків та Митний союз – вперед у владу. І саме таким чином ті 20% радянсько орієнтованого кримінального елемента, який є в нашому суспільстві, панували над усіма іншими понад два десятиліття незалежності, тож більше жодних аргументів з приводу мови, історії та релігії», - зазначив Луценко.

«Варто нарешті зрозуміти, що наш спільний ворог – це гопники й рагулі, яких особливо культивує Росія. Знаєте, я люблю Андруховича, а хтось – російськомовного Куркова. Але це аж ніяк не завадить нам порозумітися і знайти спільний знаменник проти войовничого українофоба Бузини», - резюмував екс-міністр внутрішніх справ.

Інтерв’ю з Юрієм Луценком читайте у № 12 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.