НОВИНИ

США запроваджують санкції до ключових секторів економіки РФ

США накладуть санкції не лише на певних осіб, але й на ключові сектори російської економіки у зв’язку із ескалацією ситуації в Криму. Про це сьогодні повідомив президент США Барак Обама у своїй заяві.

«Я сьогодні підписав нове урядове розпорядження, яке дозволяє нам накласти санкції не лише на певних осіб, але й на ключові сектори російської економіки. Це не той результат, якого ми б хотіли, оскільки санкції не лише матимуть значний вплив на російську економіку, але й можуть бути підривними для світової економіки», - заявив Обама.

Проте, на його думку, Росія повинна розуміти, що подальша ескалація лише ізолюватиме Росію від світового співтовариства.

«Базові принципи відносин між країнами у Європі і у цілому світі повинні бути збережені у ХХІ столітті», - вважає Обама. На його думку, це включає повагу до суверенітету та територіальної цілісності і виключає поняття про те, що нації просто так перекроюватимуть кордони чи вдаватимуться до ескпансіонізму, лише тому, що вони більші чи сильніші.

Він також заявив, що іншим важливим пріоритетом США є допомога Україні у стабілізації економіки, аби вона відповідала основним вимогам громадян. Обама також ще раз закликав Конгрес перед його поїздкою на саміт G7 наступного тижня прийняти необхідне законодавство, для того надати Україні цю допомогу.

Президент США також підкреслив, що посилюватиме військову підтримку східноєвропейським країнам-членам НАТО.

«Дипломатія між США та Росією продовжується», - підсумував Обама, проте наголосив, що потрібно поважати право українців рухатися у тому напрямку, який вони самі оберуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.