НОВИНИ

У Білорусь прибула делегація НАТО

У четвер 20 березня розпочався візит делегації НАТО в Мінськ. Він триватиме до 21 березня.

Зокрема, до Мінська прибули начальник управління планування сил департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Жан -Клод Ганьон, військові аташе Литви та Польщі, а також представник посольства Естонії в Білорусії.

Керівництво Міноборони Білорусії, Генштабу та Збройних сил проведуть консультації з представниками Альянсу щодо планів партнерства 2014 року та обговорять результати партнерства 2012 року.

Як повідомлялось, президент Білорусі Аляксандр Лукашенка закликав чиновників і керівників організацій зробити висновки з подій в Україні і не повторювати корупційного «ідиотизму Януковича».

Нагадаємо, командування НАТО 12 березня оголосило про розгортання на кордонах України двох літаків дальнього радіолокаційного виявлення (АВАКС).Можливості літаків дозволяють відслідковувати повітряну обстановку на території приблизно в 300 тисяч квадратних кілометрів.

Ще до розгортання біля кордонів України літаків АВАКС до Польщі прибули американські винищувачі F-16, які також патрулюють повітряний простір у східних кордонів цієї країни. Крім того, згідно з планами НАТО, до Польщі та Румунії для проведення навчань направлені додаткові сили ВПС країн Альянсу.

Розгортання додаткових сил НАТО на кордонах України та Росії відбувається на тлі загострення ситуації в Криму.

Читайте також: Чому Лукашенка не підтримує Росію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.