НОВИНИ

У МЗС РФ пролили "крокодилячу сльозу" через можливе введення Україною візового режиму з Росією

Намір перейти на візовий режим, озвучений українською стороною, викликає подив і жаль, заявляє Міністерство закордонних справ Росії.

«Крім подиву і жалю, намір української сторони викликати у нас нічого не може, оскільки в результаті таких дій Києва значно ускладнюються контакти між мільйонами громадян двох держав, прикордонні, міжрегіональні й гуманітарні зв’язки», – йдеться в заяві МЗС Росії.

Як повідомляє російське зовнішньополітичне відомство, «офіційного повідомлення від української сторони досі не отримали».

«Йдеться, судячи з усього, про бажання української сторони припинити дію угоди між урядом Росії та урядом України про безвізові поїздки громадян РФ і України від 16 січня 1997 року та протоколу про внесення змін до цієї угоди 1997 року від 30 жовтня 2004 року», – йдеться в заяві.

Як повідомлялось, сьогодні у Брюсселі прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не поспішатиме із запровадженням візового режиму з Росією, враховуючи інтереси мешканців Сходу і Півдня України.

Нагадаємо, вчора РНБО доручило Міністерству закордонних справ України запровадити вiзовий режим iз Росiйською Федерацiєю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.