НОВИНИ

Росія заарештувала рахунки Roshen

Росія заарештувала рахунки кондитерської корпорації "Roshen" Петра Порошенка, які були відкриті в російських банках. Про це повідомив представник компанії.

Через це компанія була змушена заморозити будівництво свого третього майданчика в Липецькій області.

Він також повідомив, що у зв'язку з перевірками на заводах "Roshen" у Липецьку компанія була змушена призупинити виробництво на них.

На даний момент діяльність російських підприємств корпорації припинена на один тиждень, але їх подальша доля поки невідома.

"Представники Головного управління внутрішніх справ у місті Москва проводили перевірки на підприємствах корпорації в Липецьку і Липецької області на підставі відкритого кримінального провадження, яке ми вважаємо сфабрикованою. Також з 14 березня були арештовані рахунки, які у нас є в російських банках", - розповіли в компанії.

У середу в Липецьку працівники поліції і ОМОН заблокували в'їзд на територію фабрик корпорації "Roshen". Від офіційних коментарів силовики відмовляються.

Неофіційно йдеться про пошук нелегальних мігрантів на підприємствах.

У Росії "Roshen" належать дві фабрики загальною потужністю 450 тис. тонн на рік, ще одна будується.

Як відомо, у липні минулого року Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколадних цукерок, вироблених на українських фабриках Roshen. Молдова, Казахстан, Таджикистан, Білорусь перевірили українські цукерки та не знайшли порушень щодо їх якості та безпеки.

Після перевірок підприємств Roshen фахівцями Росспоживнагляду, які побачили "принципові проблеми на виробництві", Україна порушила питання торгових обмежень Росії щодо українських кондитерських виборів на рівні Світової організації торгівлі.

Росія відкрила свій ринок для цукерок Roshen із 1 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.