НОВИНИ

Кравчук і Кучма закликають Турчинова вивести українських військових з Криму

Колишні президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма вважають, що українських військових необхідно терміново вивести з Криму на материкову частину України, щоб зберегти їхні життя. З таким проханням вони звернулися до в.о. президента Олександра Турчинова, повідомляє прес-служба глави держави.

У ході зустрічі екс-президенти наголосили, що військова агресія та спроба анексії Кримського півострову Збройними Силами Російської Федерації є неприпустимою.

«Ніколи, навіть у страшному сні, я не міг подумати, що доживу до того часу, коли російські війська окупують Крим», - сказав Кучма.

Окрім того, обидва президенти жорстко виступили проти спроб сепаратизму та провокацій, «які відбуваються в деяких регіонах України».

На їх думку, влада повинна більш жорстко та безкомпромісно боротися із злочинами проти держави, її суверенітету та територіальної цілісності.

Президенти України Кравчук та Кучма звернулися з проханням до Турчинова «захистити та зберегти життя українських військовослужбовців, які несуть службу в важких та небезпечних умовах у Криму».

На їх думку, необхідно терміново провести їх передислокацію на материкову частину України.

Згідно з повідомленням, зустріч з Турчиновим відбулась за ініціативи Кравчука і Кучми.

Нагадаємо, 19 березня РНБО ухвалила низку рішень, щоб підвищити безпеку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.