НОВИНИ

Глава МЗС РФ погрожує продовжити захист закордонних "соотєчєсвєнніков"

Росія захищатиме своїх співвітчизників за кордоном політичними, правовими і дипломатичними методами. Про це вчергове заявив міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров.

"Наша лінія на захисту інтересів росіян, наших співвітчизників залишається незмінною ... Ми будемо відстоювати їх інтереси політичними, дипломатичними, правовими методами. І будемо наполягати на тому, щоб країни, в яких наші співвітчизники знаходяться повною мірою поважали їх права і свободи", - наголосив Лавров.

Як повідомллось, раніше Лавров закликав "покласти край провокаціям радикальних і ультранаціоналістичних сил щодо російськомовного населення" в Україні, які провокує українська влада.

Нагадаємо, Росія під виглядом захисту «соотєчєствєнніков» ввела війська у Крим, а згодом за їхньої допомоги анексувала півострів.

Увечері 19 березня члени всі члени Ради Безпеки ООН, крім Росії різко засудили анексію Криму РФ. А постійний представник США в ООН Саманта Пауер заявила, що дії Росії порушують норми міжнародного права і закони України, тому юридичний і міжнародний статуси Криму залишаються незмінними.

Як зазначила постпред США в ООН, Росія вирішила переписати свої кордони. Однак США відкидають інтервенцію Росії в Україну і захоплення Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.