НОВИНИ

Парубій: Україна запроваджує візовий режим із Росією

Міністерству закордонних справ доручено запровадити вiзовий режим iз Росiйською Федерацiєю. Про це заявив секретар Ради нацiональної безпеки та оборони України Андрiй Парубiй за пiдсумками засiдання РНБО.

"Було доручено Мiнiстерству закордонних справ ввести вiзовий режим iз Росiйською Федерацiєю", - заявив Парубій на брифiнгу в середу ввечерi.

Нагадаємо, що після проведення  незаконного референдуму в Криму Путін попросив парламент прийняти до складу Росії два нових суб'єкти - Крим і Севастополь.

Нелегітимний прем'єр-міністр Криму Аксьонов, голова розпущеного Верховною Радою України парламенту Криму Володимир Константинов і "уповноважений представник міста Севастополь" Олексій Чалий підписали договір між РФ і Республікою Крим про прийняття до Росії Криму і утворення в складі РФ нових суб'єктів.

19 березня Конституційний суд РФ одноголосним рішенням визнав таким, що відповідає Конституції РФ, "міжнародний договір" про входження Криму до складу РФ.

Також нагадаємо, що ось уже майже три тижні на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які постійно блокують українські військові частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.