НОВИНИ

Казахстан вирішив визнати "референдум" у Криму

Казахстан сприйняв сепаратистський "референдум", що відбувся в Криму 16 березня, як "вільне волевиявлення населення", і з розумінням ставиться до рішення Російської Федерації. Про це йдеться у заяві на сайті Міністерства закордонних справ Казахстану.

"У зв'язку з проведенням референдуму в Автономній республіці Крим 16 березня 2014 року Казахстан знову наголошує на своїй прихильності фундаментальним принципам міжнародного права відповідно до Статуту ООН. У Казахстані сприйняли референдум, що відбувся у Криму, як вільне волевиявлення населення цієї автономної республіки, і з розумінням ставляться до рішення Російської Федерації в умовах, що склалися", - заявиди у МЗС країни.

"Ми виступаємо за мирні форми виходу України з кризи і її подолання шляхом переговорного процесу під егідою ООН й інших авторитетних міжнародних організацій ", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Про невизнання результатів "референдуму" в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина,Великобританія, Франція та Італія, а також Канада, Японія та Молдова.

Як відомо, 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів". До цього Путін наказав ратифікувати входження Криму у склад Російської Федерації. 

Читайте також "Взірцева" дисципліна виборців: КНДР, Куба, Сирія, Казахстан, Білорусь і... Крим

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.