НОВИНИ

Генасамблея ООН розгляне "українське питання" 20 березня

Генеральна Асамблея ООН проведе пленарне засідання щодо України в четвер, 20 березня. Про це повідомив офіційний представник голови 68-ї сесії Генасамблеї Афаф Конджа.

"Голова(ГА ООН Джон Еш - Ред.) розіслав лист країнам-членам з запрошенням на пленарне засідання, яке пройде в четвер 20 березня", - пояснив представник ООН.

Засідання проводитиметься за офіційним запитом постійного представника України при ООН Юрія Сергєєва.

Як повідомлялось, після того, як Росія минулої суботи наклала вето на ухвалення резолюції проти референдуму в Криму в Раді Безпеки ООН, Київ разом зі своїми прихильниками розглядає можливість проведення аналогічного документа через Генасамблею.

Резолюції ГА ООН приймаються простою більшістю голосів. Вони не обов'язкові до виконання і мають виключно рекомендаційний характер.

Нагадаємо, російські представники в Раді безпеки ООН категорично не сприймають відмінні від своєї точки зору погляди на події в Україні. Зокрема, 3 березня під час проведення екстреного засідання Ради безпеки ООН, що скликалося з ініціативи Росії, представник РФ в ООН Віталій Чуркін зачитав заяву Януковича, в якій той попросив президента РФ Владіміра Путіна застосувати збройні сили Росії на території України. Проте більш вагомих аргументів представник Росії навести не спромігся, але лякав всіх "Бєндєрой і Шушкєвічєм".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.