НОВИНИ

Канада також запровадила санкції проти російських і кримських чиновників

Канада ввела санкції щодо семи російських і трьох кримських посадовців, які "несуть політичну відповідальність за кризу" в Україні.

Санкції передбачають заборону на в'їзд на територію Канади і заморожування активів цих чиновників.

У списку санкцій, про який оголосив у своїй заяві прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер, фігурує віце-прем'єр уряду РФ Дмітрій Рогозін. У список потрапили також самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов і спікер розпущеного кримського парламенту Володимир Константинов.

Як відомо, Харпер має намір відвідати Україну з візитом у найближчу суботу для зустрічі з главою уряду України Арсенієм Яценюком.

Американські ЗМІ відзначають, що він стане першим лідером країни, що входить до G8, який побуває в Києві з часу загострення відносин між Україною і Росією у зв'язку з кризою навколо Криму.

Як раніше повідомлялося, США офіційно ввели санкції проти російських чиновників, причетних до загострення політичної ситуації в Україні, сепаратистів Криму та Януковича з Медведчуком.

Крім того, Рада з питань закордонних справ Європейського союзу затвердила санкції у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів щодо 21 чиновника Росії та України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.