НОВИНИ

Чубаров: лише 0,5% кримських татар взяли участь у нелегітимному референдумі

Лише близько однієї тисячі кримських татар зі 185 тисяч кримськотатарських виборців (близько 0,54 %) взяли участь у нелегітимному референдумі про статус Криму, який проходив 16 березня. Про це повідомив лідер кримськотатарського меджлісу Рефат Чубаров у понеділок ввечері на прес-конференції в Сімферополі.

Чубаров також заявив про «вакханалію» і масові фальсифікації, коли на дільницях приписували голоси.

"На відміну від усіх попередніх виборів, коли давали копії протоколів, тепер цього не було, нікому (з організаторів – ред.) це не було потрібно", - заявив Чубаров.

Раніше Меджліс закликав кримських татар бойкотувати референдум.

Як відомо, ось уже майже три тижні на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які постійно блокують українські військові частини.

У Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Водночас, напередодні референдуму Меджліс кримсько-татарського народу виступив із заявою, в якій заявив про своє право на самовизначення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.