НОВИНИ

МЗС Франції: кримський "референдум" нелегітимний, бо відбувся під тиском російської армії

"Референдум", який 16 березня відбувся на території Криму, не є легальним та не відповідає Конституції України. Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Франції Лорана Фабіуса.

"Референдум, який відбувся в Криму, не є легальним та не відповідає Конституції України. Він тим більше не є легітимним, бо відбувся під тиском російської армії", - йдеться у заяві.

Голова зовнішньополітичного відомства Франції також зазначив, що "Росія має виняткові зобов'язання на міжнародній сцені, як постійний член Ради Безпеки ООН".

"Вона мусить визнати та поважати суверенитет та цілісність української території", - наголосив Фабіус.

"Франція закликає Російську Федерацію негайно ж вжити заходів, щоб уникнути непотрібної ескалації конфлікту з Україною", - додав голова МЗС Франції.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Про невизнання результатів "референдуму" в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина,Великобританія, Франція та Італія, а також Канада, Японія та Молдова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.