НОВИНИ

У Донецьку після мітингів по допомогу до медиків звернулося 36 людей

У Донецьку за медичною допомогою звернулися 36 учасників мітингів, які відбулися 13, 15 і 16 березня, з них 4 людини в даний час перебувають в лікарнях міста. Про це повідомила 17 березня на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів Донецької обласної державної адміністрації заступник губернатора Олена Петряєва.

«Стосовно учасників акцій. На сьогоднішній день в лікувальних установах у нас перебуває 4 людини. А всього звернулося за допомогою 36 людей», - сказала вона.

При цьому Петряєва відзначила, що стан здоров'я всіх учасників, які перебувають на лікуванні, «від середньої тяжкості до задовільного стану, і допомога їм надається в повному обсягу, проблем у цьому немає».

Як повідомлялося, 16 березня у Донецьку на площі перед пам’ятником Лєніну зібралося близько трьох тисяч осіб. Вони ухвалили резолюцію мітингу, у якій звернулися до президента РФ Владіміра Путіна, а також до депутатів Верховної Ради України, Донецької облради та Верховної Ради Криму з вимогою  "не втратити час, коли ще можна мирним шляхом вимагати відновити мир і законність в Україні" і вимагали "не допустити поширення фашизму".

Згодом учасникам проросійського мітингу вдалося захопити будівлю прокуратури та СБУ. Під вечір вони вдерлисядо офісу Індустріального союзу Донбасу, який є компанією голови ОДА Сергій Тарута. Екстремісти встановили на всіх будівлях прапор РФ.

Нагадаємо, у Донецьку ввечері 13 березня відбулися сутички між проукраїнськими і проросійськими протестувальниками. Кількасот озброєних ножами і арматурою молодиків після завершення мітингу пройшли крізь лаву міліціонерів і напали на людей.

Один учасник мітингу за єдність України загинув, у лікарнях залишаються ще чотири людини, одна з яких перебуває у тяжкому стані.  Загалом після сутичок до лікарень звернулося 28 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.