НОВИНИ

Прем'єр Молдови: ми не визнаємо "фальшивий референдум", який проводився за придністровським сценарієм

Прем'єр-міністр Республіки Молдова Юрій Лянке заявляє, що його держава ніколи не визнає результатів «фальшивого референдуму» в Криму, що відбувся за придністровським сценарієм. Про це він сказав під час зустрічі з в.о. президента, головою Верховної Ради Олександром Турчиновим.

Під час зустрічі Лянке наголосив на готовності Молдови укріпити політичний діалог з Україною.

«Ми готові вжити всіх необхідних спільних дій щодо забезпечення безпеки в регіоні», - додав він.

Між тим, за словами Турчинова, те, що відбувається в Криму, - «ні що інше, ніж невмотивована агресія Російської Федерації, яка не має жодних пояснень: ані юридичних, ані моральних».

«Фальшивий референдум не відбувся б без російської зброї та присутності їхніх військ», - сказав він, наголосивши, що «той фальшивий спектакль» на території півострова, - нелегітимний, що підтвердили у своїх висновках і Конституційний Суд України, і Венеціанська комісія.

Як повідомлялось, про невизнання результатів "референдуму" в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина,Великобританія, Франція та Італія, а також Канада та Японія.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.