НОВИНИ

Держдума передумала приєднувати Крим до Росії за спрощенною процедурою

Законопроект про спрощений порядок приєднання до РФ нових суб'єктів, раніше внесений групою депутатів від "Справедливая Росия", відкликаний з Держдуми. Про це сьогодні повідомив журналістам глава думського комітету з конституційного законодавства і держбудівництва Владімір Плігін.

Парламентарій пояснив, що в даний час цей документ перебуває на розгляді Венеціанської комісії, він включений до порядку її найближчого засідання 21 березня.

"Наскільки мені відомо, автори законопроекту відкликали його. Вважаю, що комітет отримає відповідні листи найближчим часом", - сказав Плігін.

Таким чином, констатував він, предмету для розгляду Венеціанської комісією не існує.

Парламентарій уточнив, що в розміщеному на її сайті проекті висновку Венеціанської комісії щодо законопроекту йдеться, що ініціатива «Справедливой Росии» не сумісна з нормами міжнародного права, у проекті резолюції міститься заклик до влади РФ не приймати законопроект.

Як повідомлялось, спікер Держдуми РФ Сєргєй Наришкін сьогодні заявив, що анексія Криму відбудеться на основі міждержавної угоди з кримською владою. 

Сьогодні «парламент» Криму звернувся до Росії з проханням прийняти АРК до складу Російської федерації. До цього він ухвалив постанову «Про незалежність Криму».

Нагадаємо, 11 березня Верховна Рада Криму прийняла декларацію про "незалежність" АРК.

Як відомо, вкінці лютого справороси внесли до Держдуми поправки в закон 2001 року про порядок прийняття і створення нового суб'єкта у складі РФ. Проект закону повинен був бути розглянутий на засіданні нижньої палати парламенту 21 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.