НОВИНИ

Уряд залишає українські війська у Криму до особливого наказу

Українські військовослужбовці перебуватимуть у Криму до прийняття рішення згідно із ситуацією. Про це 17 берзня на брифінгу повідомив перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема.

«Що буде з військовими - ми кожного дня над цим думаємо. Крим був, є і буде територією України. Всі люди, які там живуть, служать, будуть отримувати заробітну плату, пенсії, носити український паспорт», - сказав Ярема.

За його словами, найголовнішим є і залишається життя кожної людини, і тому «в кожній конкретній ситуації ми будемо приймати рішення, чи залишати їх там, чи допомогти, чи дати можливість відійти».

На уточнююче запитання, як діятимуть військовослужбовці в разі примусової евакуації, Ярема відповів: «Якщо вони в примусовому порядку будуть евакуюватися, вони мають реагувати відповідно до своїх статутів».

«Ми не хочемо війни. Але і самостійно ми звідти не підемо. Це наша територія. Ми будемо далі думати, працювати, вести переговори, щоб люди там не постраждали», - запевнив Ярема.

Як повідомлялось, 15 березня МЗС заявило чергову вимогу до РФ негайно вивести свої війська з території України.

Нагадаємо, білше двох тижнів на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які блокують українські військові частини.

Читайте також: Російська агресія консолідує українців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.