НОВИНИ

Україна готує запровадження санкцій проти російських високопосадовців

Україна готує санкції проти високопосадовців Російської Федерації. Мова йде про заборону в'їзду та відчуження майна чиновників РФ. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

“Сьогодні на засіданні парламенту піднімалося питання щодо першочергових санкцій до тих посадовців Російської Федерації, які є активними учасниками військової агресії. Голова Верховної Ради дав доручення правоохоронним органам, Міністерству закордонних справ і Держприкордонслужбі щодо обмеження і заборони в'їзду відповідних політиків Росії і щодо відпрацювання питань з приводу інших фінансових санкцій стосовно цих осіб. Бо на території України є досить багато об'єктів власності, які можуть належати цим особам”, - сказав міністр.

Як відомо, ось уже майже три тижні на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які постійно блокують українські військові частини.

16 березня нелегітимна влада АРК провела незаконний референдум і заявила, що майже 97% тих, хто взяв у ньому участь, проголосували за приєднання Криму до РФ.

Тим часом, міністри закордонних справ країн ЄС погодилися запровадити санкції щодо 21 офіційної особи з України і Росії у зв’язку з окупацією Криму російськими військами і «референдумом» на півострові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.