НОВИНИ

ЄС запровадив санкції проти 21 посадовця РФ і Криму

Міністри закордонних справ країн ЄС погодилися запровадити санкції щодо 21 офіційної особи з України і Росії у зв’язку з окупацією Криму російськими військами і «референдумом» на півострові.

Санкції ЄС передбачають візові обмеження і замороження рахунків цих чиновників. Домовленості про це досягли на тригодинному засіданні глав МЗС країн ЄС у Брюсселі.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус повідомив, що рішення про подальші заходи ухвалять у наступні дні.

Як очікується, список осіб, щодо яких передбачено введення санкцій, буде розширений за рахунок високопоставлених чиновників з найближчого оточення президента Росії Воладіміра Путіна.

Нагадаємо, що Євросоюз у зв’язку з діями Росії в Криму склав список з 130 російських чиновників і глав найбільших компаній, проти яких застосовуватимуться санкції.

Також повідомлялося, щоканцлер Німеччини Ангела Меркель попередила Росію про трирівневий план санкцій від Євросоюзу, якщо країна не відмовиться від військової агресії відносно України.

"Це може зачепити всі стосунки ЄС із Росією і жахливо позначиться на самій Росії і економічно, і політично", - наголосила Меркель.

13 березня президент Росії Владімір Путін зустрівся з олігархами і вищими посадовими особами у зв'язку із загрозою введення санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.