НОВИНИ

Екс-посол в РФ: Путін може вважати нелегітимним, що завгодно, але не Конституцію України

Перший посол України в РФ Володимир Крижанівський вважає, що з правової точки зору псевдореферендум в Криму є "нікчемною подією".

Про це сьогодні під час прес-конференції сказав перший посол України в РФ Володимир Крижанівський.

"Цей псевдорефередум, з правової точки зору, є нікчемною подією. Вона жодним чином не вписується в законодавче поле нашої держави і в законодавче поле будь-якої цивілізованої держави. 150 разів Путін може говорити про те, що він вважає нелегітимним наш уряд, нашого виконуючого обов'язки президента, але він не може вважати нелегітимною нашу Конституцію", - сказав він.

Крижанівський також зазначив, що в Конституції України, чітко записано, що такі питання не можуть вирішуватись на місцевих референдумах.

Як повідомлялось, з кінця лютого Росія проводить військову окупацію Криму. 18 березня Владімір Путін пояснить Держдумі, що робити з Кримом.

Сьогодні «парламент» Криму звернувся до Росії з проханням прийняти АРК до складу Російської федерації. До цього він ухвалив постанову «Про незалежність Криму».

16 березня нелегітимна влада АРК провела незаконний референдум і заявила, що майже 100% тих, хто взяв у ньому участь проголосували про приєднання Криму до РФ.

Нагадаємо, 11 березня Верховна Рада Криму прийняла декларацію про "незалежність" АРК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.