НОВИНИ

Тимошенко: на причетних до військової агресії проти України чекає міжнародний суд в Гаазі

Верховна Рада мусить негайно ратифікувати Римський статут та забезпечити Україні право звернення в Міжнародний Кримінальний Суд. Про це заявила колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомили в прес-службі "Батьківщини".

"Я наполягаю на тому, щоб український парламент негайно ратифікував Римський статут та забезпечив Україні право звернення в Міжнародний Кримінальний Суд в місті Гаага, а також звернувся до Конституційного суду України щодо сумісності Римського статуту з Конституцією. Україна має негайно звертатися до Міжнародного Кримінального суду для зупинення військового захоплення України. Всі причетні до військової агресії проти нашої держави мусять нести персональну міжнародну відповідальність", - наголосила Тимошенко.

Вона також висловила співчуття жителям Криму, які "повелися на цю авантюру та стали жертвами власної легковажності і наївності".

"Вони можуть потрапити в пітьму на своєму сонячному острові. Російський режим легко їм доведе, що полярна ніч буває і в субтропіках. Все це може призвести до гуманітарної катастрофи та непередбачуваних наслідків для кримчан. Ніякого економічного раю не буде. Росія не має на це ресурсів, її економіка на межі колапсу. А враховуючи той факт, що провідні країни світу зараз запроваджують до Росії наджорсткі санкції, вже завтра їм буде не до Криму і не до кримчан", - підсумувала Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.