НОВИНИ

Тимошенко: влада Росії веде своїх громадян у тоталітарну прірву

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко заявила, що їй шкода громадян Росії, бо їх ведуть у тоталітарну прірву з духовним занепадом. Про це йдеться в заяві Тимошенко, оприлюдненній прес-службою "Батьківщини".

"Я відчуваю жаль до громадян Росії. Сьогодні їх ведуть в тоталітарну прірву, що тягне за собою не лише економічний, але й духовний занепад", - зазначила Тимошенко.

"Використовуючи брудні та аморальні засоби, знищивши правду як поняття в несамовитій пропаганді для захоплення України, російська влада зліквідувала міф про православність, духовність та сакральність Росії, про її начебто особливу роль в позитивній історії людства. Замість цього весь світ побачив аморальну та немотивовано агресивну Росію, що поставила під сумнів мирне співіснування народів світу", - пояснила політик.

За її словами, влада в Росії нівелювала навіть "історичну роль Росії в Другій світовій війні".

"Російський режим з визволительки перетворив її на загарбника. Ця моральна втрата для  Росії набагато трагічніша, ніж будь-які матеріальні збитки в результаті міжнародних санкцій. Але можна сподіватися на те, що сьогодні народжується і нова Росія. Це не Росія Путіна, а та країна, що минулих вихідних вийшла на марш миру. Це Росія Андрія Макаревича з жовто-блакитною стрічкою, Росія Лії Ахеджакової, Ельдара Рязанова, Бориса Гребенщикова. З такою Росією в України є справжнє майбутнє", - підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, що 15 березня у Москві відбулася антивоєнна акція "Марш миру". Учасники заходу провели ходу від Пушкінської площі по бульварах, після чого відбувся мітинг на проспекті Академіка Сахарова. Учасники мітингу вигукували гасла: "Мир без Путіна", "Росія - вставай", "Ні - війні", "Слава Україні", "Банду геть" тощо. Крім того, мітингувальники проти війни зібралися в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Самарі та Магадані. У низці міст влада не погодила антивоєнні акції, проте активісти все одно вийшли на вулиці і висловили свою громадянську позицію, звернувшись до формату "народний схід".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.