НОВИНИ

Силовиків Донеччини підсилять колегами з Дніпропетровщини та Кіровоградщини

У Донецьку область спрямують підрозділи МВС із Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Донецької ОДА Сергій Тарута.

"Ми сподіваємося, що за допомогою цього посилення вдасться підвищити рівень безпеки", - сказав він.

Тарута нагадав про вбивство активіста ВО "Свобода" і сказав, що "влада зробить все, щоб ця трагедія була останньою".

"Ми протягом цього тижня зробимо всі висновки по роботі всіх силовиків на рівнях всіх міст, районів і селищ. І я думаю, що ці заходи дадуть свої плоди. Працюватиме закон. Буде значно посилений тут персональний склад. Будуть зроблені кадрові підсилення. Ми обговорювали це з представниками силового блоку", - зазначив він.

На питання про те, чи довіряє голова ОДА керівництву правоохоронних органів, Тарута відповів, що довіряє безпосередньо керівнику.

Як повідомлялося, 16 березня у Донецьку на площі перед пам’ятником Лєніну зібралося близько трьох тисяч осіб. Вони ухвалили резолюцію мітингу, у якій звернулися до президента РФ Владіміра Путіна, а також до депутатів Верховної Ради України, Донецької облради та Верховної Ради Криму з вимогою  "не втратити час, коли ще можна мирним шляхом вимагати відновити мир і законність в Україні" і вимагали "не допустити поширення фашизму".

Згодом учасникам проросійського мітингу вдалося захопити будівлю прокуратури та СБУ. Під вечір вони вдерлися до офісу Індустріального союзу Донбасу, який є компанією голови ОДА Сергій Тарута. Екстремісти встановили на всіх будівлях прапор РФ.

Нагадаємо, у Донецьку ввечері 13 березня відбулися сутички між проукраїнськими і проросійськими протестувальниками. Кількасот озброєних ножами і арматурою молодиків після завершення мітингу пройшли крізь лаву міліціонерів і напали на людей.

Один учасник мітингу за єдність України загинув, у лікарнях залишаються ще чотири людини, одна з яких перебуває у тяжкому стані.  Загалом після сутичок до лікарень звернулося 28 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.