НОВИНИ

У Криму окупанти виселяють сім'ї українських прикордонників з квартир

Російські військові продовжують погрожувати зброєю та чинити психологічний тиск не лише на прикордонників, але й на членів їхніх сімей. Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

"16 березня прикордонникам відділів "Чорноморське", "Євпаторія" та "Севастополь", які відмовились присягнути на вірність так званій «новій владі», поставлено ультиматум про їх виселення разом з сім’ями зі службових квартир. Агресори дозволяють собі проводити безчинства і по відношенню до жінок та дітей", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 8 березня російські військовослужбовці штурмом захопили відділ прикордонної служби "Щолкіне". Озброєні спецназівці увірвались до прикордонного підрозділу  вночі. Під час нападу вони побили старшого зміни прикордонних нарядів та проникли до квартир, де проживають сім'ї прикордонників. Погрожуючи зброєю, вони наказали всім протягом 10 хвилин зібрати речі та покинути територію відділу.

Загалом за минулий тиждень так звані російські «миротворці»  примусово виселили з відомчих квартир 11 прикордонників та 19 членів  їх сімей, з яких 9 дітей.

Як відомо, ось уже майже три тижні на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які постійно блокують українські військові частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.