НОВИНИ

Яценюк : Крим - це територія України, тому визнання "референдуму" немає, і не буде

Крим - це територія України, і жодного визнання так званого референдуму не буде. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Крим - це територія української держави. Там живуть наші громадяни. Ніякого визнання так званого референдуму немає, і не буде. І Росія поки не розуміє разом з автономією, в яку кризу вони зайшли", - заявив Яценюк під час зустрічі з делегацією Сейму Литви і Сенату Польщі в понеділок у Києві.

Прем'єр висловив здивування, чому місцева влада автономії за підсумками підрахунку голосів так званого референдуму "продемонструвала результат в 93 % голосів, а не в 101 %".

"Адже головне - хто як рахує", - сказав він.

Також Яценюк підкреслив, що Україна готова до переговорів з Росією, "але вони не можуть проходити під дулами російських автоматів".

Як повідомлялось, про невизнання результатів "референдуму" в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина, Великобританія, Франція та Італія, а також Канада та Японія.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.