НОВИНИ

У Держдумі РФ планують анексувати Крим "у стислі терміни"

У Росії заявляють, що анексія Криму відбудеться у найкоротші терміни. Про це повідомили в партії влади "Єдина Росія" з посиланням на депутата В’ячеслава Ніконова.

На його думку, процес приєднання Криму до Росії відбудеться у стислі терміни, це "можна здійснити за тиждень-два".

"Наскільки швидко може бути здійснено процес приєднання - я думаю, його буде здійснено досить швидко", - сказав Ніконов.

На його думку, Крим – "незалежна держава зараз де-факто, і Росія може визнати Крим не як частину України, а як незалежну державу".

"У цьому разі, звичайно, жодної згоди від центрального уряду київського не вимагається", - сказав російський парламентарій.

Крім того, віце-спікер Держдуми РФ Сергій Невєров заявив, що "всі необхідні законодавчі рішення за підсумками референдуму, що відбувся, будуть ухвалені в найстисліші терміни".

"Це (референдум – ред..) відповідь усім тим, хто у ці дні намагався перешкодити жителям Криму самим визначати свою долю, своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. І це майбутнє у нас спільне - у країні, де дотримуються закони, де захищені права і свободи громадян, де сильний лідер, принципова позиція якого дозволила відновити історичну справедливість", - вважає Невєров.

Як відомо, парламент Криму виніс на "референдум" 16 березня два альтернативних питання: 1) Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації? і 2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

Згідно з даними республіканської комісії з проведення "референдуму", проголосували 82,71% виборців, або 1 млн. 524 тис. 563 осіб. Понад 96% з них висловилися за приєднання Криму до Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.