НОВИНИ

Українську спортсменку не пускали на церемонію закриття Паралімпіади у Сочі за заклик до миру

Організатори Паралімпіади в Сочі намагалися не допустити на церемонію закриття Ігор українську лижницю Людмилу Павленко. Про це повідомила прес-аташе паралімпійської збірної України Наталія Гарач в Facebook.

Людмила Павленко була єдиною представницею команди на церемонії і повинна була тримати прапор України. Її не пропускали через стрічки у вінку і наклейки на одязі зі словами "мир" і "peace".

"На вінку у Люди були стрічки з написами - "мир", "peace", які зірвали перед тим, як вона вийшла на арену стадіону ... Напис на кофтині теж хотіли зірвати", - написала Гарач.

За її словами, Павленко заявила, що взагалі не вийде на парад команд, якщо з неї позривають всі написи. Українську спортсменку підтримали спортсмени з інших команд. Паралімпійці закрили Павленко від представників організаторів і доводили, що немає нічого поганого в слові "мир", оскільки вони всі виступають за мир. 

Організаторам довелося відступити.

Як повідомлялось, українська збірна посіла 4-те місце у медальному заліку Параолімпіади з з 5-ма золотими, 9-ма срібними і 11-ма бронзовими медалями.

Нагадаємо, українські паралімпійці протестували проти вторгнення Росії в Україну. У церемонії відкриття брав участь лише один прапороносець. На нагородженнях наші призери Ігор прикривали завойовані медалі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.