НОВИНИ

Зниклі у Криму активісти вийшли на зв'язок

Після завершення "референдуму" у Криму вийшли на зв'язок усі зниклі активісти. Про це повідомляється на Facebook-сторінці спільноти Крим SOS.

"Тільки що вийшли на зв’язок активісти Студентської Асамблеї Марта Погоріла та Алік Сардарян. Кажуть, що з ними не все гаразд, але їх відпустили, і вони їдуть до Києва", - йдеться у повідомленні.

"Священики УГКЦ знайшлися у Криму. Нікуди вони не зникали. Просто виключили телефони. А до Миколи Квича стукали в двері так звані "самооборонці" в Севастополі, але потім вони пішли", - зазначається у повідомленні.

Окрім того знайшовся чилійський журналіст, в орендовану квартиру якого у Сімферополі увірвались люди в масках ввечері 15 березня.

Разом з тим стало відомо, що священик Микола Квич, який був викрадений представниками "самооборони" 15 березня, пізніше був звільнений і відпущений додому.

"Протягом дванадцяти годин священика утримували у Севастопольському відділенні міліції, де його в грубій формі допитували представники місцевих силових структур, звинувачуючи в організації провокацій у Криму", - йдеться у повідомленні Інституту релігійної свободи.

У помешканні Квича провели обшук та знайшли 10 бронежилетів, які він мав намір передати у якості гуманітарної допомоги  українським військовослужбовцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.