НОВИНИ

У Харкові після нічної перестрілки міліція затримала 30 осіб

Після нічної перестрілки радикалів у Харкові міліція затримала майже 30 осіб. ПРо це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"До ранку ситуація розрядилася . На місці зіткнення працюють криміналісти. Затримано  близько тридцяти осіб з обох сторін конфлікту. Двоє вбитих, кілька людей поранено, у тому числі важко поранений міліціонер. В обох сторін вилучено зброю . Відбуваються слідчі дії", - написав Авкаов.

За його словами, на ситуації і "грають і професійно провокують штатні провокатори з сусідньої країни".
"Новини російських інформ агенств, які висвітлюють події - з'являються раніше самих подій .. Фінансуванням спланованих заворушень на південному сході країни виступають звинувачені у злочинах колишні керівники України, які об'єдналися з російськими екстремістськими силами. Це не гіпотеза , що не домисли - факт", - наголосив Аваков .

Він ввважає, що "критично важливо усвідомити, що все відбувається не з точки зору конкретного епізоду широкомасштабного конфлікту, що впроваджують нам на сході країни".

"Критично важливо створити соціальний щит таким провокаціям , а не істерично емоційний фон . Не тільки силовими та організаційними заходами відповідати на провокації. У міру реальних сил і можливостей організаційний і буде силова відповідь. Але найпотужніша відповідь, вирішальна - це ментальний об'єднуючий блок - на це потрібно працювати всім нам . У цьому ключовий вихід з поточної ситуації", - вважає Аваков .

Він також звернувся до "реальних патріотів, журналістів, активістів", що розмовляють російською та українською і живуть на сході і заході країни" із закликом не піддаватися на провокацію конфлікту ззовні.
"Створюйте ментальний блок антиукраїнським силам . У злості і емоції ми мало що вирішимо. Негативні емоції не творять. Тільки єдиний спокійний ментальний відповідь мільйонів українців. Тоді лушпиння провокаторів і сепаратистів відпаде і припиняться даремні на тлі такого єднання спроби ззовні... Звертаюся до кожного : не гнівайся і не впадай в емоції - просто чесно робіть те , що повинні", - наголосив Аваков.

Читайте також У Харкові "Оплот" розгромив офіс "Патріоту України". Є постраждалі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.