НОВИНИ

Турчинов призупинив дію "декларації про незалежність" АРК

В.о. президента Олександр Турчинов призупинив дію декларації про незалежність Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, яку ухвалила Верховна Рада Криму. Відповідний указ розміщений на сайті президента.

В указі зазначається, що ухвалена постанова про декларацію суперечить Конституції України, а також Конституції Автономної Республіки Крим.

«Діючи у спосіб, що суперечить зазначеним положенням Конституції та законів України, Верховна Рада Автономної Республіки Крим порушила і норми частин другої і третьої статті 8 Основного Закону України, за якими Конституція України має найвищу юридичну силу, нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй», - наголошується в указі.

Указ про зупинення дії постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 11 березня 2014 року № 1727-6/14 "Про Декларацію про незалежність Автономної Республіки Крим і міста Севастополя" набирає чинності з дня його опублікування.

Як відомо, 11 березня Верховна рада Криму ухвалила «декларацію про незалежність» півострова, згідно з якою, "якщо в результаті майбутнього 16 березня 2014 року прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, до складу Росії, Крим після референдуму буде оголошено незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.