НОВИНИ

Російська військова техніка просувається вглиб Криму

Сьогодні вранці вглиб Криму пройшов ешелон з російською військовою технікою. на залізничних платформах знаходяться 14 комплексів С-300, 4 БТРа зв'язку, 5 Камазів, 4 Уралу з кунгами, 4 тентованих Уралу. Про це повідомляє керівник кримського медіа-центру Міноборони Владислав Селезньов в Facebook.

"Джерела з Керчі повідомляють, що сьогодні вранці вглиб Криму пройшов ешелон з російською військовою технікою. На залізничних платформах знаходяться 14 комплексів С-300, 4 БТРа зв'язку, 5 Камазів, 4 Уралу з кунгами, 4 Уралу тентованих", - повідомляє Селезньов.

Крім цього, за інформацією джерел в Джанкоїколона військової техніки чисельністю до 100 одиниць техніки (у її складі вантажівки і БТРи) висунулася старою дорогою в сторону Перекопу.

"Напередодні відбулося шикування особового складу військ РФ, дислокованих на аеродромі в Джанкої. З напутнім словом до присутніх з благословенням і напуттям звернулися військові капелани", - підкреслює Селезньов. 

Він також повідомив, що ослаблена блокада в Інкермані, військовослужбовців і персонал бази, а також служби забезпечують харчуванням базу, пропускають на територію об'єкта через верхнє КПП.

За повідомленнями очевидців з Феодосії в даний час посилена блокада 1 окремого феодосійського батальйону морської піхоти. До блокади залучені 18 БТРів, 6 вантажівок, 1 командно-штабна машина і до 100 солдатів РФ.

Як повідомлялося, сьогодні вночі відбувся штурм підрозділу Служби зовнішньої розвідки в місті Алушта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.