НОВИНИ

У Криму зникли троє автомайданівців

В ніч на 14 березня у Сімферополі зникли троє активістів Автомайдану, серед яких і син депутата Аатолія Гриценка Олексій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гриценко.

Депутат зазначив, що зв'язок із активістами обірвався у четвер о 23:00.

"Встигли повідомити: у Сімферополі на вул. Авіаційній за їхньою машиною - Toyota Camry АА4464АХ - гналися три джипи, лунали постріли... Зранку четверга на виїзді з міста Севастополя за ними слідкували з машини Honda Accord СН2419АА...", - написав Анатолій Гриценко.

Він додав, що наразі розшукують трьох активістів Автомайдану: Олексія Гриценка (координатор Автомайдану, син Анатолія Гриценка), Сергій Супрун і Наталія Лук'янченко.

"У Криму вони перебували весь останній тиждень. Разом з іншими автомайданівцями та хлопцями з Меджлісу купували і розвозили по військовим частинам півострова продовольство, медикаменти, електричні генератори та інші необхідні для життя кинутих державою українських військових речі, виводили командирів на зв'язок зі мною...", - пише Гриценко.

"Система моніторингу через мобілки Life360 вказує, що вони (принаймні їхні телефони) мають бути на території нещодавно захопленого російськими солдатами військового комісаріату за адресою: Сімфорополь, вул. Київська 152. Втім охорона військкомату стверджує, що там нікого з автомайданівців немає", - додав депутат.

Він зазначів, що у місцевій міліції представником Меджлісу вночі зареєстрована відповідна заява, результатів пошуку активістів поки що немає.

"Розшукуємо й іншими доступними каналами... Усі, хто має чи отримає інформацію, що може допомогти пошуку - прошу повідомити на мій моб 0674418756", - зазначив Гриценко.

Нагадаємо, раніше на території Криму зникли активісти місцевого Євромайдану Анатолій Ковальський та Андрій Щекун.

Водночас, глава нелегітимного уряду Криму Сергій Аксьонов визнав, що активісти затримані його "спецслужбами", оскільки вони могли перешкодити кримчанам спокійно голосувати на референдумі 16 березня.

Доля Анатолія Ковальського та Андрія Щекуна досі невідома. Востаннє дружина Щекуна Людмила, якій вдалося  зв'язатися по телефону з одним з тих, хто утримує активіста, повідомляла, що ті запевнили , що з активістом все добре.

Раніше були викрадені активістки Автомайдану Шура Рязанцева, Катерина Бутко, журналістка Олена Максименко, фотограф Олесь Кромпляс та Євген Рахно. 11 березня їх відпустили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.