НОВИНИ

МВФ починає з Україною переговори про позику

Керівництво Міжнародного валютного фонду попросило членів місії для з’ясування фактів, які перебувають в Україні, залишитися там і почати переговори про програму допомоги. Про це повідомила директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард.

За її словами, до такого висновку дійшли за результатами роботи групи, яка від 4 березня зробила добрий поступ в оцінці ситуації в Україні.

Тепер ця група працюватиме з владою України, щоб розробити програму економічних реформ, яка має привести до розумного економічного керування і сталого зростання, при цьому захистить соціально вразливі верстви і відповідатиме вимогам МВФ для здобуття підтримки, мовиться в заяві.

Лаґард запевнила, що місія планує завершити роботу до 21 березня.

Як відомо, у середу вона зустрічалася у Вашингтоні з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком і висловила готовність МВФ допомогти Україні на її шляху до економічної стабільності й добробуту.

Нагадаємо також, що міністр фінансів Олександр Шлапак заявляв, що інтенсивні переговори з місією Міжнародного валютного фонду, а також робота уряду щодо скорочення державних видатків дають змогу очікувати надходження першого траншу коштів у рамках програми співпраці з фондом уже у квітні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.