НОВИНИ

Кузьміна допитають у рамках розслідування справи Тимошенко

Екс-першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна допитають у рамках розслідування справи за заявою екс-прем'єра Юлії Тимошенко та її захисту щодо незаконно порушеної кримінальної справи. Про це повідомив заступник генпрокурора Олексій Баганець на прес-конференції в четвер.

"У нас конкретного кримінального провадження, зареєстрованого стосовно колишнього заступника генпрокурора Кузьміна, немає", - зазначив він.

"Але у нас на сьогодні зареєстровано кримінальне провадження за зверненням Тимошенко та її захисників про фальсифікацію кримінальної справи, незаконне затримання й тримання під вартою, що підтверджено рішенням Європейського суду", - додав Баганець.

"Звичайно, цю особу (Кузьміна – ред.) у рамках розслідування цього провадження обов'язково буде допитано, в якому статусі - покаже слідство", - повідомив він.

Як відомо, виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов звільнив Рената Кузьміна з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

У жовтні 2013 року експерти висловлювали думки щодо впливу справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на призначення першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Раніше Генеральна прокуратура підозрювала Тимошенко в організації вбивства депутата Верховної Ради 2-го скликання Євгена Щербаня. Генпрокуратура називала мотивом організації вбивства Щербаня конфлікт його бізнес-інтересів з інтересами Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.