НОВИНИ

У Донецьку відбуваються сутички між учасниками проросійського та проукраїнського мітингів

Ввечері 13 березня у центрі Донецька відбулися відразу два мітинги – проросійський та прихильників єдності України. У них взяли участь близько двох тисяч осіб. Між учасниками обох зібрань вишикувалися силовики.

Активісти, які виступили за єдність України, вигукували «Слава Україні!», «Путін геть!» і співали Гімн України. Тим часом, проросійські активісти «озброїлися» георгіївськими стрічками та палицями. Вони вмикали радянські пісні і кидалися яйцями. Також під час акцій вибухали петарди, дехто застосовував електрошокери та газові балончики.

 

Коли силовики затримали кількох проросійських активістів, то змушені були їх відразу відпустити, бо натовп почав розгойдувати автозак.

Попри те, що мітинги закінчилися, люди не розійшлися.

)

Міліція допомогла відійти учасникам проукраїнського антивоєнного мітингу. Силовикам допомогали члени самооборони. Учасники проросійського мітингу оточили автобус міліції, в якому також були члени самооборони, розбили вікна та розбризкали газ, закинули петарди в автобус.

Після сутичок 3 людей опинилися у лікарні, у відділенні нейрохірургії.

Нагадаємо, що в Ялті люди з прапорами РФ увірвалися на проукраїнський мітинг і напали на мирних мітингувальників із українською символікою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.