НОВИНИ

У групі Фірташа його затримання назвали "непорозумінням"

У Group DF підтвердили, що Дмитро Фірташ дійсно був затриманий австрійською поліцією за запитом ФБР США. Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті компанії.

"Нам відомо, що дії правоохоронних органів Австрії щодо Дмитра Фірташа не пов'язані з ситуацією в Україні, ні з діяльністю Групи в Європі та Америці, а стосується інвестиційного проекту 2006 року. Ми впевнені, що даний інцидент є непорозумінням, яке вирішиться найближчим часом", - йдеться в повідомленні.

Тим часом, як повідомляє джерело Інтерфакс-Україна в Group DF, йдеться про інвестиційний проект, яким Фірташ нібито займався у 2006 році.

"Причиною затримання стало розслідування ФБР інвестиційного проекту в Індії в 2006 році, в якому Фірташ нібито брав участь", - сказав співрозмовник агентства. Припущення про винуватість бізнесмена він категорично відкинув.

Співрозмовник агентства додав, що розгляд у цій справі велося не один рік, кілька громадян Індії вже знаходяться в США під арештом, а один з яких нібито дав свідчення проти Фірташа.

Як відомо, раніше факт затримання бізнесмена підтвердили в МЗС України. Фірташа підозрюють, зокрема, у хабарництві і створенні злочинного угруповання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.