НОВИНИ

У Криму озброєні люди захопили французького журналіста

У Криму озброєні люди захопили журналіста в заручники. Про це у своєму Facebook повідомила замгендиректора каналу ATR Лілія Буджурова.

"Під час штурму на складі ГСМ військової частини, що й перебуває поряд з українською, у Сімферополі скоєно напад на журналістів", - написала вона.

"Більшості наших колег, у тому числі й знімальній групі телеканалу ATR, удалося втекти. Але в руках невідомих збройних осіб виявився французький журналіст із Каналу плюс David Geoffrion", - розповіла вона.

Усе відбувалося в Сімферополі

"Озброєні люди, що взяли його в заручники, обіцяють відпустити журналіста в обмін на знятий ним матеріал, який він встигнув передати колегам",  - розповіла Буджурова.

Як повідомлялось, активісток Автомайдану Шуру Рязанцеву, Катерину Бутко, журналістку Олену Максименко, фотографа Олеся Кромпляса та Євгена Рахно під час переходу в Армянську їх було затримано невідомими.

11 березня ввечері їх відпустили.

За даними Інституту масової інформації, з початку російської окупації Криму зафіксовано мінімум 62 випадки грубих порушень свободи слова на півострові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.