НОВИНИ

Путін продовжує заперечувати причетність РФ до кризи в Україні

Президент Росії Владімір Путін заявляє, що криза в Криму виникла не з вини Росії. Як повідомили у прес-службі Кремля, про це він сказав перед початком засідання з членами Ради безпеки Росії.

«Ми не можемо обійти увагою ті події, які складаються навколо України, Криму і всього, що стосується цієї непростої проблеми, яка виникла, хочу на цьому наголосити, не з нашої вини. Ця криза виникла, і ми залучені так чи інакше в неї. Хочу зазначити, що це, насамперед, внутрішньоукраїнська криза. На жаль, ми всі розуміємо, що ми виявилися так чи інакше залученими в ці події», – сказав Путін.

«Давайте подумаємо разом на тему, як нам будувати відносини з нашими партнерами і друзями України та з іншими нашими партнерами в Європі і в Сполучених Штатах», – додав він.

Як відомо, Верховна Рада Криму на закритому засіданні 6 березня перенесла з 30 на 16 березня "всекримський" референдум про статус автономії і ухвалила рішення про приєднання до Росії. На референдум виноситься два питання: «Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта?» та «Ви за відновлення Конституції Криму 1992 року, де Крим є частиною України, але фактично має повноваження окремої держави?».

Крім того, 11 березня Верховна рада Криму також ухвалила «декларацію про незалежність» півострова і вирішила, що голосування за першим варіантом, про «возз’єднання» з Росією, вважатиметься голосуванням на підтримку цієї «незалежності» для того, щоб відразу втратити її і вступити до Росії.

Тим часом, ось уже два тижні на території Автономної республіки Крим перебувають озброєні військовослужбовці Російської Федерації, які постійно блокують українські військові частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.