НОВИНИ

Кернеса допитали і відпустили до рішення суду

Міський голова Геннадій Кернес залишив будівлю Генеральної прокуратури після допиту, що тривав близько 4-х годин. До кінця дня відбудеться засідання Печерського суду з питання про обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради.

За словами адвоката Юрія Величка, Кернес дав усі необхідні пояснення за пред'явленими звинуваченнями. Він отримав документи, згідно з якими протягом декількох годин Печерський суд міста Києва винесе рішення про обрання запобіжного заходу для Кернеса на час слідчих дій.

Адвокат повідомив, що пред'явлені Кернесу звинувачення відповідають статтям, зазначеним раніше в повідомленні про кримінальну справу - (катування, викрадення і загроза вбивством). За словами Величка, йдеться про події 25 січня, коли в Харкові відбулися сутички між прихильниками і супротивниками Євромайдану.

Нагадаємо, 25 січня невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові.

Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина ") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Олексія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів" друзів Кернеса "біля готелю "Національ".

Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВСУ в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

Кернес був викликаний на 13 березня в Генеральну прокуратуру на допит як підозрюваний. За його словами, кримінальне провадження порушено за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) , ч.2 127 (катування ), ч.1 ст.129 (погроза вбивством при наявності реальних підстав побоюватися цієї загрози ) КК .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.