НОВИНИ

Результати кримського "референдуму" планують оголосити у понеділок

Результати загальнокримського «референдуму» очікуються в понеділок, 17 березня. Про це журналістам заявив голова комісії з підготовки та проведення «референдуму» Михайло Малишев.

"Як тільки ми отримаємо останній протокол територіальних комісій і підготуємо свій, ми оголосимо підсумки референдуму. Думаю, це буде в понеділок , 17 березня, і ми оголосимо результати", - сказав Малишев.

За його словами, голосування на «референдумі» проходитиме з 8 до 20 годин, а не до 22-ої, як було оголошено журналістам раніше.

Крім того, Малишев не бачить сенсу брати участь у спостереженні за «референдумом» представникам ОБСЄ, але перешкоджати їм не буде.

"Мені не дуже зрозуміло, як можуть брати участь як спостерігачі ті люди, які заздалегідь назвали наш референдум нелегітимним. Який сенс їм брати участь, якщо вже заздалегідь є упередженість" , - сказав він.

Разом з тим Малишев підкреслив, що, якщо спостерігачі від ОБСЄ захочуть взяти участь у цій роботі, то ніхто їм перешкоджати не буде.

"Якщо вони хочуть і така заявка надійде  ми її розглянемо", - сказав він.

У свою чергу координатор прес-центру «референдуму» Маргарита Бережна повідомила, що на висвітлення кримського «референдуму» 16 березня акредитувалися більше 400 місцевих та іноземних журналістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.