НОВИНИ

Незалежна медіапрофспілка: Крим перетворюється на територію, де знищуються права журналістів

Голова Незалежної медіапрофспілки України Юрій Луканов зазначає, що за останні дні в Криму значно погіршилася ситуація з порушенням прав журналістів. Про це він заявив під час прес-конференції у Сімферополі.

"За останні дні ситуація значно погіршилася. Якщо раніше це могла бути грубість, просто могли не давати знімати і так далі, то потім стали зникати журналісти, які потім з'являлися побитими, їх принижували, відбирали апаратуру і тому подібне", - сказав Луканов.

При цьому він зазначив: "Крим перетворюється на територію, де знищуються права... таким чином автономія може скотитися в правовий бєспрєдєл. Це найстрашніша річ, яка може бути".

Голова Незалежної медіапрофспілки закликав журналістів і кримчан поважати право висловлювати протилежну думку.

"Навіть якщо це люди протилежних думок, ми повинні визнати, що вони мають право на вираження цієї думки і абсолютно безперешкодно", - підкреслив Луканов.

Він також повідомив, що Незалежна медіапрофспілка України має намір відстежувати всі випадки порушення прав журналістів. "Ми не збираємося кидати наших колег напризволяще і будемо приймати якісь заходи в залежності від обставин, тому що правове поле зруйноване, тому апелювати до судів і міліції на даному етапі важко. Але принаймні  збирати матеріал, щоб він міг бути використаний проти тих, хто порушує права журналістів, це ми цілком можемо робити і будемо неодмінно використовувати", - сказав він.

За словами Луканова, незалежна медіапрофспілка має намір передавати всі факти в міжнародні організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.