НОВИНИ

Україна узгодила з НАТО заходи для посилення своєї обороноздатності

Українська делегація 12 березня узгодила з НАТО перелік заходів на коротко-, середньо- та довгострокову перспективу щодо посилення обороноздатності нашої держави. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті місії України при НАТО.

Узгодження плану відбулося у штаб-квартирі НАТО під час позачергового засідання Спільної робочої групи Україна–НАТО високого рівня з питань воєнної реформи.

Сторони дійшли згоди, щодо подальшого сприяння НАТО у здійсненні реформи оборонного сектору та Збройних Сил України.

«В ході обговорення держави-члени Альянсу висловили підтримку територіальній цілісності України, засудили дії Російської Федерації в Автономній Республіці Крим нашої держави, підтвердили готовність до продовження інтенсивних політичних та воєнно-політичних консультацій з Україною», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, 5 березня Генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен після засідання Ради НАТО-РФ заявив, що Альянс призупиняє та обмежує деякі заходи із практичного військового співробітництва з Росією, але інтенсифікує партнерство з Україною.

За словами Расмуссена, РФ продовжує порушувати суверенітет і територіальну цілісність України, а також свої міжнародні зобов’язання, що становить серйозну загрозу для безпеки євроатлантичного регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.